Anasayfa

Salonumuz, benzersiz dekoru, yüksek kapasitesi, kaliteli hizmeti, kolay ulasim kolayligi ile dügün, nisan, sünnet dügünü, kina gecesi, nikah merasimi, mezuniyet balosu vs. gibi her türlü toplantilarinizda yemekli ve yemeksiz olarak hizmetinizdedir.

Salonumuz Maltepe Cumhuriyet Merkez Camii'nden Kadiköy istikametine dogru giderken 100 metre ileride cadde üzerindedir. Maltepe içerisinden geçen toplu tasima araçlarinin  tamami salonumuzun önündeki caddeden (Bagdat Caddesi) yada 100 metre ilerideki Maltepe Merkez Camii'nin hemen karsisindan geçmektedir.

Salonumuzda klima, merkezi havalandirma, jeneratör, Projeksiyon (barkovizyon) bulunmaktadir.

Salonumuz fotograf ve video kalitesi bakimindan oldukça iddialidir. Profesyonel ekipman ve personel ile fotograf ve video çekimi yapilmaktadir. Bu en önemli gününüzü tekrar tekrar ve keyifle izleyebilmeniz için Asiyan Dügün Salonu olarak bu konuda en üst düzeyde hassasiyet gösterilmektedir. Çünkü dügün biter geriye fotograf ve video kalir.

 

Aşiyan: Kuş Yuvası... Sonundaki "yan" eki hecesi yüzünden basıları Ermenice bir isim zannetmektedir. Öylemidir? Kesinlikle hayır... Aşiyan; özellikle Karadeniz Bölgesi'ne özgü bir kelimedir...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu ismi taşıyan bir çok şehirde mekan ve özelliklede düğün salonu bulunmaktadır....

Örneğin; Mersin-Tarsus, İzmir, Kocaeli-Gölcük, Eskişehir, Malatya, Ankara, Sivas, İstanbul-Maltepe, Adana gibi bir çok şehrimizde bu ismi taşıyan, düğün salonu, restaurant, lokanta, cafe, çay bahçesi, nikah salonu, nişan salonu, nikah mekanı, nişan mekanı, düğün mekanı, balo salonu, balo mekanı, toplantı salonu, toplantı mekanı bulunmaktadır..

Ayrıca Maltepe ve çevresinde bulunan düğün salonları; Yıldızlar Düğün salonu, Güven Düğün Salonu, Bucak Düğün Salonu, Doğan kardeşler düün salonu, kardelen, maltepe, günay, star, yalı, şen, yaren, yakamoz, gülşah, fatih, uzunlar, royal, büklü, çınar, manolya, elegance, beyaz köşk, beyaz saray, bağdat, tanrıverdi, rüya düğün salonu, salon rüya, m-boy, beyaz köşk, pembe köşk.


Etiketler : maltepe , kartal , Küçükyali , cevizli , Dügün , nisan , sünnet , kina , organizasyon , toplanti , yemekli , uygun , fiyat , mekan , fotograf , sarki , sarkici , müzik , resim